About Marp Pet Food

Po latach doświadczeń w dystrybucji karm dla zwierząt, zdecydowaliśmy się na stworzenie własnej linii produktów o nazwie Marp. Naszym głównym celem stało się dostarczenie karmy prawdziwie spełniającej swoją funkcję. Karmy Marp podzieliliśmy na dwie formuły – holistyczną (Marp Holistic) oraz super-premium, której nadaliśmy nazwę Marp Natural.

Marp Holistic – odżywianie bez kompromisów

Nasza holistyczna gama zawiera formuły które ściśle spełniają warunki co do jakości składników. Wszystkie karmy z linii holistycznej są bez zbóż z wysoką zawartością mięsa. Zgodnie z holistycznymi regułami nasze formuły są bogate w zioła, które mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu psa. Nasza cała holistyczna gama produktów oparta jest na pryncypiach holistycznego żywienia, według których wszystkie składniki karmy mają wpływ na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie psiego organizmu. Oznacza to, że składniki w karmach Marp Holistic są tak dobrane, aby pies uniknął problemów zdrowotnych w przyszłości – zgodnie z zasadą ‘lepiej zapobiegać, niż leczyć’. Składniki użyte do produkcji karm Marp Holistic są zbliżone na tyle ile jest to możliwe do diety psich drapieżników żyjących na wolności. Nasza gama holistycznych karm Marp zawiera średnio około 80% białka pochodzenia zwierzęcego. To bez wątpienia doskonały budulec mięśni dla Twojego pupila.

Dlaczego Marp Holistic? Oto 7 powodów:
  1. Najwyższa jakość składników (jakości jak dla ludzi).
  2. Wysoka zawartość mięsa, formuły bez zbóż.
  3. Tradycyjna formuła holistyczna bogata w zioła.
  4. Specjalnie skomponowana formułą odpowiednia dla psów ze skłonnościami do alergii.
  5. Wpływa na zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść.
  6. Formuły są smaczne i lekkostrawne.
  7. Nie zawierają sztucznych konserwantów, polepszaczy smaku, zbóż, pszenicy, soi oraz innych szkodliwych dla psa składników.

 

Marp Natural – karma super-premium

Przy tworzeniu karmy natural kierowaliśmy się dwoma priorytetami. Po pierwsze, użycie najwyższej jakości składników. Po drugie, pewność, że nasza formuła spełnia swą funkcję przy użyciu małej ilości produktów. Zastosowaliśmy Jedno główne źródło białka oraz jedno główne źródło węglowodanów. Jesteśmy przekonani, że mniej składników znaczy lepsze odżywienie. Nasze formuły są odpowiednie zarówno dla psów zdrowych jak i tych z alergią bądź delikatnym układem trawiennym. Marp Natural zaspokoi głód Twojego psa oraz zapewni zdrową skórę, lśniącą sierść i doskonałą muskulaturę. Zapewniamy, że nasze formuły są wyjątkowo smakowite. Najlepszą karmą dla psa jest karma której jedzenie sprawia prawdziwą radość.

Dlaczego Marp Natural? Oto 7 powodów:

1. Najwyższa jakość składników
2. Wysoka zawartość mięsa
3. Wpływa na zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść
4. Formuły są smaczne i lekkostrawne
5. Nie zawierają konserwantów, polepszaczy smaku oraz barwników
6. Jedno główne źródło białka
7. Nie zawierają pszenicy, zboża oraz soi

This website uses cookies. By using this site you, agree to the storage and use of cookies to evaluate the site's traffic and optimisation of marketing activities.More infoI agree